Międzynarodowe Służby Skarbowe (tzw. Duża Skarbówka)

Oficjalna nazwa: Międzynarodowe Służby Skarbowe. Nazwa nieoficjalna: Duża Skarbówka (w kontrze do „Mała Skarbówka”, nazwie opisującej urzędy skarbowe działające lokalnie).

MSS to służby skarbowe o bardzo szerokich uprawnieniach, posiadające m.in. własną armię w liczbie około 120 000 doskonale wyszkolonego i wyposażonego wojska. Wojsko to umożliwia MSS interwencje zbroje w mini- i mikropaństwach, które odmawiają respektowania międzynarodowego prawa podatkowego wprowadzonego na całym globie w ramach kampanii ZRP (Zwalczanie Rajów Podatkowych).

Międzynarodowe Służby Skarbowe, posiadające zarówno uprawnienie śledcze, policyjne, szpiegowskie jaki i militarne. W rzeczywistości MSS są najgroźniejszą, posiadającą najszersze prawa, a zarazem najbardziej niebezpieczną służbę specjalną na świecie, daleko w tle zostawiającą takie drobiazgi jak FBI czy Secret Service. MSS zasłynęły kilkoma spektakularnymi akcjami, m.in. wkroczeniem do Meksyku i opodatkowaniem tamtejszych karteli narkotykowych, obaleniem kilku marionetkowych rządów w Afryce oraz odmową uznania państwowości (i podbojem) kilku mikropaństw Oceanu Atlantydzkiego, które próbowały ogłosić niepodległość na podstawie prawa o samostanowieniu państwowości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *